SLEVA 30% NA BESTSELLERY S KÓDEM: BEST30

Náš příběh

Za výrobou dřevěných produktů stojíme my - Dan a Terka. Vyrábíme pro Vás všechny ty krásné dřevěné hodiny, na kterých si dáváme opravdu záležet. Všechny naše výrobky, které nám projdou pod rukama jsou originální, protože každý kousek má jedinečnou a dokonalou kresbu dřeva. 

Vyrábět dřevěné hodiny byla vlastně úplně náhoda. 

Všechno to začalo před pár lety u nás na chatě, vyráběli jsme dekorace a dárky pro naše příbuzné i kamarády a pamatujeme si, že dárky od nás měly veliký ohlas. Vyráběli jsme i něco pro sebe a zútulňovali si náš domov dřevěnými dekoracemi. A co samozřejmě nesmí chybět v žádné domácnosti? Rozhodně hodiny! V našem podání - dřevěné hodiny! 

A tak jsme naše hodiny vylepšovali do detailů a vybírali z toho nejhezčího dřeva, kterým je za nás dub. Vymýšleli jsme, malovali, frézovali a brousili, chtěli jsme, abychom s výrobkem byli vždy na sto procent spokojeni. Rozhodli jsme se, že se výrobě začneme věnovat naplno. 

Začaly nám chodit první objednávky a my věděli, že se naše výrobky líbí a že to má smysl. Bohužel podmínky u nás na chatě v kůlničce na zahradní nářadí nebyly a nejsou pro výrobu v chladných měsících optimální. Dostali jsme nabídku od strejdy truhláře, který je již v důchodu a svou dílnu nevyužívá úplně naplno, že bychom mohli pracovat u něj. Souhlasili jsme. Doteď jsme mu hodně vděční a on je rád, že jsme v dílně s ním. Strejda nám vlastně denně dává dobré rady co se dřeva týče. Za celou dobu jsme se od něj spoustu věcí a postupů při práci naučili a to nám pomáhá ve zlepšování a zdokonalování našich produktů. 

Musíme říct, že jsme ušli velký kus cesty, ale pořád je to jenom začátek, protože ten největší kus cesty je stále před námi a my víme, že to bude jízda.