Hodiny BORDE - Barva: Bílá čísla, Velikost: 34cm

BARVENÉ
280 bodů do věrnostního systému 30 dní na výměnu a vrácení zboží
Cena
2 800 Kč

Výrobce

Kód produktu
P00015-3

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Černá čísla
Černá čísla
Bílá čísla
Bílá čísla

ks

Hodiny BORDE jsou elegantní a moderní dřevěné hodiny, které dodají vašemu domovu jedinečný scandinávský styl. Tyto hodiny se hodí do každé domácnosti a jsou skvělým tipem na dárek pro vaše blízké - udělejte jim radost s těmito nádhernými hodinami. Více

Hodiny BORDE jsou elegantní a moderní dřevěné hodiny, které dodají vašemu domovu jedinečný scandinávský styl. Tyto hodiny se hodí do každé domácnosti a jsou skvělým tipem na dárek pro vaše blízké - udělejte jim radost s těmito nádhernými hodinami.

Všechny hodiny WOODITS jsou vyrobeny z dubového dřeva a prochází hned několika fázemi, od výběru materiálu, lepení dřeva, frézování, až po finální broušení. Následně dostávají péči v podobě OSMO oleje, který je ekologický a zdravotně nazávadný. Nakonec jsou osazeny UTS strojky s minutovou a hodinovou ručičkou.

Hodiny jsou ošetřené olejem OSMO. Nátěry OSMO COLOR jsou charakteristické jedinečnou kombinací přírodních olejů a vosků, které jsou po zaschnutí mimořádně odolné a ekologicky nezávadné. Zajišťují vnitřní i vnější ochranu dřeva.  

Parametry
Barva Černá číslaBílá čísla
Velikost 34cm, 45cm
Dřevo DUB- 20mm ( kvalita A/B - průběžný)
Strojek UTS quartz
Baterie AA- není součástí balení
Záruka 2 Roky
Doba dodání 10 pracovních dní