22.2.- 6.3. jsme k dispozici pouze na e-mailu 👉 info@woodits.cz

Cena
3 810 Kč

Výrobce

Kód produktu
P00038

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Černá čísla
Černá čísla
Bílá čísla
Bílá čísla
4x černé, 8x bílé
4x černé, 8x bílé
6x černé, 6x bílé
6x černé, 6x bílé

ks

Dubové hodiny GOLDEN jsou pořádný kus dřeva doplněné vyřezanými čísly, které jsou vyrobeny z topolu a lakované černým nebo bílým odstínem. Hodiny jsou navrženy tak, aby na první pohled zaujaly a staly se skvělým dekorativním prvkem. Více

Dubové hodiny GOLDEN jsou pořádný kus dřeva doplněné vyřezanými čísly, které jsou vyrobeny z topolu a lakované černým nebo bílým odstínem. Hodiny jsou navrženy tak, aby na první pohled zaujaly a staly se skvělým dekorativním prvkem.

Všechny hodiny WOODITS jsou vyrobeny z dubového dřeva a prochází hned několika fázemi, od výběru materiálu, lepení dřeva, frézování, až po finální broušení. Následně dostávají péči v podobě OSMO oleje, který je ekologický a zdravotně nazávadný. Nakonec jsou osazeny UTS strojky s minutovou a hodinovou ručičkou.

Hodiny jsou ošetřené olejem OSMO. Nátěry OSMO COLOR jsou charakteristické jedinečnou kombinací přírodních olejů a vosků, které jsou po zaschnutí mimořádně odolné a ekologicky nezávadné. Zajišťují vnitřní i vnější ochranu dřeva.  

Parametry
Barva Černá číslaBílá čísla
Velikost ⌀45cm
Dřevo DUB- 20mm ( kvalita A/B - průběžný)
Strojek UTS quartz- tichý chod
Baterie AA- není součástí balení
Záruka 2 Roky
Doba dodání 10 pracovních dní