250 bodů do věrnostního systému 30 dní na výměnu a vrácení zboží
Cena
od 2 500 Kč

Výrobce

Kód produktu
P00042

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Bílé ručky
Bílé ručky
Černé ručky
Černé ručky

ks

Hodiny NATURE, které přinášejí kousek přírody přímo do vašeho domova. Tyto designové hodiny s motivem stromů a listů jsou dokonalým spojením krásy přírody a funkčnosti. Navržené s láskou a pečlivě vyrobené v České republice. Více

Hodiny NATURE, které přinášejí kousek přírody přímo do vašeho domova. Tyto designové hodiny s motivem stromů a listů jsou dokonalým spojením krásy přírody a funkčnosti. Navržené s láskou a pečlivě vyrobené v České republice. Hodiny NATURE jsou ideálním dárkem pro vaše blízké nebo originální dekorací pro váš interiér.

Nechte se unést kouzlem přírody a objevte, proč jsou Hodiny NATURE tou pravou volbou pro vás:

Přírodní inspirace: Motiv stromů a listů na hodinách evokuje klid a harmonii přírody, která dodá vašemu prostoru jedinečný a uklidňující charakter.

- Designový kousek: Hodiny NATURE nejsou jen obyčejné hodiny, ale skutečný designový klenot, který upoutá pozornost návštěv i členů domácnosti.

- Dubová elegence: Dubový materiál dodává hodinám luxusní vzhled a zaručuje jejich dlouhou životnost.

- Tři rozměry pro každý interiér: Hodiny NATURE jsou dostupné ve třech různých rozměrech, takže si můžete vybrat ten pravý kousek pro váš domov.

- Česká kvalita: Hodiny NATURE jsou hrdě vyrobeny v České republice, což zaručuje jejich vysokou kvalitu a precizní zpracování.

Všechny hodiny WOODITS jsou vyrobeny z dubového dřeva a prochází hned několika fázemi, od výběru materiálu, lepení dřeva, frézování, až po finální broušení. Následně dostávají péči v podobě OSMO oleje, který je ekologický a zdravotně nazávadný. Nakonec jsou osazeny UTS strojky s minutovou a hodinovou ručičkou.

Hodiny jsou ošetřené olejem OSMO. Nátěry OSMO COLOR jsou charakteristické jedinečnou kombinací přírodních olejů a vosků, které jsou po zaschnutí mimořádně odolné a ekologicky nezávadné. Zajišťují vnitřní i vnější ochranu dřeva.  

Parametry
Barva ruček Bílé ručkyČerné ručky
Velikost 34cm, 45cm, 50cm
Dřevo DUB- 20mm ( kvalita A/B - průběžný)
Strojek UTS quartz
Baterie AA- není součástí balení
Záruka 2 Roky
Doba dodání 10 pracovních dní