Hodiny NATURE - Barva ruček: Bílé ručky, Velikost: 34cm

250 bodů do věrnostního systému 30 dní na výměnu a vrácení zboží
Cena
2 500 Kč

Výrobce

Kód produktu
P00042-1

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Bílé ručky
Bílé ručky
Černé ručky
Černé ručky

ks

Hodiny NATURE, které přinášejí kousek přírody přímo do vašeho domova. Tyto designové hodiny s motivem stromů a listů jsou dokonalým spojením krásy přírody a funkčnosti. Navržené s láskou a pečlivě vyrobené v České republice. Více

Hodiny NATURE, které přinášejí kousek přírody přímo do vašeho domova. Tyto designové hodiny s motivem stromů a listů jsou dokonalým spojením krásy přírody a funkčnosti. Navržené s láskou a pečlivě vyrobené v České republice. Hodiny NATURE jsou ideálním dárkem pro vaše blízké nebo originální dekorací pro váš interiér.

Nechte se unést kouzlem přírody a objevte, proč jsou Hodiny NATURE tou pravou volbou pro vás:

Přírodní inspirace: Motiv stromů a listů na hodinách evokuje klid a harmonii přírody, která dodá vašemu prostoru jedinečný a uklidňující charakter.

- Designový kousek: Hodiny NATURE nejsou jen obyčejné hodiny, ale skutečný designový klenot, který upoutá pozornost návštěv i členů domácnosti.

- Dubová elegence: Dubový materiál dodává hodinám luxusní vzhled a zaručuje jejich dlouhou životnost.

- Tři rozměry pro každý interiér: Hodiny NATURE jsou dostupné ve třech různých rozměrech, takže si můžete vybrat ten pravý kousek pro váš domov.

- Česká kvalita: Hodiny NATURE jsou hrdě vyrobeny v České republice, což zaručuje jejich vysokou kvalitu a precizní zpracování.

Všechny hodiny WOODITS jsou vyrobeny z dubového dřeva a prochází hned několika fázemi, od výběru materiálu, lepení dřeva, frézování, až po finální broušení. Následně dostávají péči v podobě OSMO oleje, který je ekologický a zdravotně nazávadný. Nakonec jsou osazeny UTS strojky s minutovou a hodinovou ručičkou.

Hodiny jsou ošetřené olejem OSMO. Nátěry OSMO COLOR jsou charakteristické jedinečnou kombinací přírodních olejů a vosků, které jsou po zaschnutí mimořádně odolné a ekologicky nezávadné. Zajišťují vnitřní i vnější ochranu dřeva.  

Parametry
Barva ruček Bílé ručkyČerné ručky
Velikost 34cm, 45cm, 50cm
Dřevo DUB- 20mm ( kvalita A/B - průběžný)
Strojek UTS quartz
Baterie AA- není součástí balení
Záruka 2 Roky
Doba dodání 10 pracovních dní