22.2.- 6.3. jsme k dispozici pouze na e-mailu 👉 info@woodits.cz

Hodiny OAK - Barva ruček: Bílé ručky, Velikost: ⌀45cm

Cena
3 290 Kč

Výrobce

Kód produktu
P00050-2

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Bílé ručky
Bílé ručky
Černé ručky
Černé ručky

Doručení Březen 2024 - Předpokládaný termín doručení druhá polovina Března.
ks

Nekompromisním spojení přírodní elegance a precizního zpracování, to jsou HODINY OAK. Dominantou hodin OAK je gravírovaný strom, který zdůrazňuje spojení moderní estetiky s přírodním kouzlem.Gravírovaný strom není pouze dekorativní prvek, ale především výrazem lásky k přírodě a respektu k jejím krásám. Přineste si do svého domova sílu a krásu dubového lesa s našimi hodinami OAK. Více

Nekompromisním spojení přírodní elegance a precizního zpracování, to jsou HODINY OAK. Dominantou hodin OAK je gravírovaný strom, který zdůrazňuje spojení moderní estetiky s přírodním kouzlem.Gravírovaný strom není pouze dekorativní prvek, ale především výrazem lásky k přírodě a respektu k jejím krásám. Přineste si do svého domova sílu a krásu dubového lesa s našimi hodinami OAK. 

Všechny hodiny WOODITS jsou vyrobeny z dubového dřeva a prochází hned několika fázemi, od výběru materiálu, lepení dřeva, frézování, až po finální broušení. Následně dostávají péči v podobě OSMO oleje, který je ekologický a zdravotně nazávadný. Nakonec jsou osazeny UTS strojky s minutovou a hodinovou ručičkou.

Hodiny jsou ošetřené olejem OSMO. Nátěry OSMO COLOR jsou charakteristické jedinečnou kombinací přírodních olejů a vosků, které jsou po zaschnutí mimořádně odolné a ekologicky nezávadné. Zajišťují vnitřní i vnější ochranu dřeva.  

Parametry
Barva ruček Bílé ručkyČerné ručky
Velikost ⌀34cm, ⌀45cm
Dřevo DUB- 20mm ( kvalita A/B - průběžný)
Strojek UTS quartz- tichý chod
Baterie AA- není součástí balení
Záruka 2 Roky
Doba dodání 10 pracovních dní