Hodiny PUNTOS - Barva ruček: Bílé ručky

240 bodů do věrnostního systému
Cena
2 400 Kč

Výrobce

Kód produktu
P00043-1

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Bílé ručky
Bílé ručky
Černé ručky
Černé ručky

ks

Hodiny PUNTOS - dokonalý spojenec pro milovníky přírody, kteří hledají minimalistický design a jedinečný vzhled. Tyto dubové hodiny jsou navrženy tak, aby se staly dominantou vašeho interiéru a zároveň dodržely harmonii s přírodními prvky. Více

Hodiny PUNTOS - dokonalý spojenec pro milovníky přírody, kteří hledají minimalistický design a jedinečný vzhled. Tyto dubové hodiny jsou navrženy tak, aby se staly dominantou vašeho interiéru a zároveň dodržely harmonii s přírodními prvky.

Hodiny PUNTOS se zvýrazněnými čísly 12, 3, 6 a 9, které jsou tvořeny z teček, což dodává hodinám neotřelý a moderní vzhled. Čárky na všech hodinách zajišťují snadnou orientaci a umožňují vám rychle rozpoznat čas. Díky minimalistickému designe hodiny PUNTOS přinášejí jednoduchost a eleganci do vašeho domova.

Všechny hodiny WOODITS jsou vyrobeny z dubového dřeva a prochází hned několika fázemi, od výběru materiálu, lepení dřeva, frézování, až po finální broušení. Následně dostávají péči v podobě OSMO oleje, který je ekologický a zdravotně nazávadný. Nakonec jsou osazeny UTS strojky s minutovou a hodinovou ručičkou.

Hodiny jsou ošetřené olejem OSMO. Nátěry OSMO COLOR jsou charakteristické jedinečnou kombinací přírodních olejů a vosků, které jsou po zaschnutí mimořádně odolné a ekologicky nezávadné. Zajišťují vnitřní i vnější ochranu dřeva.  

Parametry
Barva ruček Bílé ručkyČerné ručky
Velikost 34cm
Dřevo DUB- 20mm ( kvalita A/B - průběžný)
Strojek UTS quartz
Baterie AA- není součástí balení
Záruka 2 Roky
Doba dodání 10 pracovních dní