22.2.- 6.3. jsme k dispozici pouze na e-mailu 👉 info@woodits.cz

Cena
3 500 Kč

Výrobce

Kód produktu
P00039

Doručení Březen 2024 - Předpokládaný termín doručení druhá polovina Března.
ks

Dubové hodiny TIMBER s kombinací ořechového dřeva. Tento model je pro milovníky čistě přírodních materiálů. Na první pohled si můžete všimnout nádherné kresby dřeva, dokonale vsazeného ořechu a precizně odvedené práce. Naše dřevěné hodiny stojí především na detailech a tento model z naší nové kolekce je toho jasným důkazem. Více

Dubové hodiny TIMBER s kombinací ořechového dřeva. Tento model je pro milovníky čistě přírodních materiálů. Na první pohled si můžete všimnout nádherné kresby dřeva, dokonale vsazeného ořechu a precizně odvedené práce. Naše dřevěné hodiny stojí především na detailech a tento model z naší nové kolekce je toho jasným důkazem. 

Všechny hodiny WOODITS jsou vyrobeny z dubového dřeva a prochází hned několika fázemi, od výběru materiálu, lepení dřeva, frézování, až po finální broušení. Následně dostávají péči v podobě OSMO oleje, který je ekologický a zdravotně nazávadný. Nakonec jsou osazeny UTS strojky s minutovou a hodinovou ručičkou.

Hodiny jsou ošetřené olejem OSMO. Nátěry OSMO COLOR jsou charakteristické jedinečnou kombinací přírodních olejů a vosků, které jsou po zaschnutí mimořádně odolné a ekologicky nezávadné. Zajišťují vnitřní i vnější ochranu dřeva.  

Parametry
Velikost ⌀40cm
Dřevo DUB- 20mm ( kvalita A/B - průběžný)
Strojek UTS quartz- tichý chod
Baterie AA- není součástí balení
Záruka 2 Roky
Doba dodání 10 pracovních dní